OFERTA

ZAKRES USŁUG

Profesjonalnie zajmuję się projektowaniem:

W zależności od potrzeb Klienta każdorazowo indywidualnie określam zakres w jakim mogę być pomocna w wykończeniu czy urządzeniu wnętrz – począwszy od koncepcji, przez projekty wykonawcze, po nadzór nad realizacją inwestycji kończąc.

Etapy współpracy projektowej:

1. KONCEPCJA

Pierwsze pomysły (przeważnie 2-3 opcje) na układ funkcjonalny wnętrza: szkic ścianek działowych wraz z aranżacją i umeblowaniem, określenie stylu i kolorystyki pomieszczeń.

2. PROJEKT WNĘTRZ

Po wybraniu i zaakceptowaniu koncepcji następuje precyzowanie wcześniej zaproponowanych rozwiązań przestrzennych i opracowanie bardziej szczegółowo, wstępne określenie materiałów wykończeniowych na posadzki, ściany oraz elementów wyposażenia kuchni, łazienek i zabudów stolarskich.

3. PROJEKT WYKONAWCZY

Na tym etapie ekipa może już rozpocząć prace bo dostaje rysunki budowlane ścianek działowych, posadzek, sufitów podwieszanych oraz wytyczne do ewentualnych zmian elektryki i hydrauliki.

4. DOBÓR MATERIAŁÓW

Ostateczne decyzje i zestawienia ilościowe wybranych materiałów. Projekt szczegółowy kuchni, łazienek, stolarki wewnętrznej czyli garderoby, szafy, półki, dobór drzwi wewnętrznych, wykończenie schodów czy kominka; specyfikacja urządzeń kuchennych i opracowanie wyposażenie łazienek, dobór oświetlenia.

5. WYCENY / KONTROLA KOSZTÓW

Zestawienia przewidywanych wydatków zarówno na prace budowlane, jak i wszystkie elementy wchodzące w skład wykończenia - ściśle uwzględniające planowany przez Państwa budżet.

6. NADZÓR AUTORSKI

Bieżąca kontrola prac budowlanych pod kątem zgodności z dokumentacją projektową. W trakcie realizacji mogą nastąpić nieznaczne zmiany ze względu na nieprzewidziane uwarunkowania techniczne bądź zmiany wcześniej podjętych decyzji i wtedy ważne jest aby mimo tych zmian w dalszym ciągu były zachowane podstawowe założenia projektowe.

7. NADZÓR INWESTORSKI

Całkowite przejęcie obowiązków prowadzenia inwestycji
tzw. "wykończenie pod klucz":

  • koordynacja prac ekip budowlanych i wykończeniowych,
  • organizacja zakupu, transportu i montażu elementów wykończeniowych,
  • przystosowanie lokali pod wynajem, zapewnienie serwisu sprzątającego.

 

Przez KOMPLEKSOWĄ REALIZACJĘ
rozumiem pracę dla Państwa na 3 płaszczyznach:

Współpraca projektowa z Państwem przeważnie trwa od kilku miesięcy do półtora roku.

CENY

Ustalane indywidualnie w zależności od zakresu, powierzchni, stopnia skomplikowania zagadnienia - od 180zł/m2 netto.

Czasem Klient nie potrzebuje projektu wnętrz, a jedynie doradztwa w zakresie np. doboru oświetlenia, koloru na ścianę czy nowego gresu: wtedy umawiamy się na ‘konsultację’ - 200zł netto i każda kolejna to 400zł netto za konsultację wymagającą przygotowania materiałów (szkice, próbki, wyceny itp). Czas przeznaczony na konsultację to 1,5 godziny.

Obszar działania: Warszawa i okolice.

Jestem do Państwa dyspozycji w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku 9.00-18.00.